Děkuji za vaši podporu

25.10.2013 11:27

Ještě než vyrazíme k volbám, rád bych všem poděkoval za podporu, které se mi dostalo.
Doufám, že jsem na nikoho nezapomněl a za všechny podpory poděkoval.
Stejně jako s e-maily ze včera jsem se rozhodl pro dnešní zveřejnění čtyř mailových podpor.
Ještě jednu děkuji za podporu,
Váš Simeon Karamazov
Jako konzervativní pravicový volič nemohu volit stranu, jejíž údajný předseda již vystřídal řadu stran, chce opravovat historii, nechová se přiměřeně svému věku a postavení a tváří se, že neví, jaký je rozdíl mezi pravicí a levicí.
Nemohu volit ani stranu úspěšného podnikatele s nejasnou minulostí, který zřejmě usiluje o berlusconizaci české politiky a stát hodlá řídit jako firmu, což by nutně znamenalo omezení svobod a okleštění demokracie.
O straně, která se proslavila svou nespolehlivostí, proradností, a která byla vždy ochotná spojit se s kýmkoliv, „jen aby byla u toho“, samozřejmě také neuvažuji, přestože její nový předseda je mi sympatický.
Proto budu volit ODS, která prochází těžkým obdobím, ale reprezentuje stabilní pravicové hodnoty a je pro mne zárukou svobody a demokracie. Na kandidátce zakroužkuji člověka, o němž vím, že nemá malé cíle. Ví, co chce a živí se prací, jejíž výsledky jsou nepřehlédnutelné. Je to děkan Fakulty elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice prof. Ing. Simeon Karamazov, Dr.
 
S pozdravem
doc. Ing. Josef Kotyk, CSc.
Profesora Simeona Karamazova znám více jak 13 let. Spolupracuji s ním při zajišťování profesního vzdělávání na pardubické Univerzitě, dlouhodobě ho znám i z práce v komunální politice. Ve všech činnostech vystupuje jako velmi erudovaný a zásadový člověk. Je pardubický patriot (nejen města, ale i celého kraje) a jeho zvolení za poslance by určitě prospělo jako celostátní politice, tak i našemu regionu. V parlamentních volbách v říjnu 2013 budu volit Simeona Karamazova.
Petr Klimpl
Dilema vyřešeno,
necelých pět dní do mimořádných voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky se mi konečně podařilo vyřešit koho budu volit. Jako pravidelný volič pravice a ODS jsem byl zklamán vývojem v této straně a hlavně jejím předsedou, pražskými Pepíky nazývaným Petr příšerné počasí a velice jsem váhal znovu tuto stranu volit. Konečně jsem v pátek obdržel hlasovací lístky a po prostudování všech kandidátů jsem byl mile překvapen, že na 4 místě kandidátky ODS je děkan fakulty informatiky pardubické Univerzity pan profesor Simeon Karamazov. Já osobně si pana děkana velice vážím, známe se již 16 let a vím, že si pevně stojí za svými názory a dokáže prosadit správné věci. Toto jméno mi pomohlo vyřešit mé dilema, budu volit ODS a kroužkovat číslo 4, pana děkana Karamazova. Simeone, držím palce, doufám, že se najde ještě mnoho dalších, kteří Tě v Tvé kandidatuře podpoří.
 
Jiří Srbek
Starosta MO Pardubice II
Pana profesora Simona Karamazova znám už opravdu dlouho i jako člena Rady města Pardubic, kde byl mým kolegou. Má zkušenosti z komunální politiky a vím, že je na něho spolehnutí. Voličům pravice ho mohu určitě doporučit.
Ing.Václav Stříteský