Pardubická regionální ODS zahájila předvolební kampaň

30.09.2013 16:30

Spolu s ostatními kandidáty ODS jsme v pondělí 30. září zahájili předvolební kampaň v Pardubickém kraji. Na tiskové konferenci v pardubickém Modrém domě jsme představili jednotlivé kandidáty a jejich odborné zaměření, s kterým vstupují do kampaně.

Novináře nejvíce zajímaly regionální otázky, kterým se chceme přednostně věnovat. Osobně svůj zájem zaměřím na otázku školství a podpory technického vzdělání, regionální rozvoj se zaměřením na zlepšení nevyhovující dopravní infrastruktury (chybějící obchvat, dokončení R35) a podporu Univerzity Pardubice.

Na tiskové konferenci se také představili další pardubičtí kandidáti se svým programem. Helena Wiesenbergová, která působí jako OSVČ ve vzdělávání od roku 1995, se chce věnovat zlepšení podmínek - zejména snížení administrativní zátěže - pro živnostníky.

Známý statkář David Novák se v kampani zaměří na otázku zemědělské politiky a podporu kvalitních regionálních potravin. Nadějná pardubická studentka Jitka Kašparová vstupuje do kampaně s tématy zachování Centra biologické ochrany v Těchoníně a zlepšení kontroly zdravotní nezávadnosti potravin.

První společné setkání s voliči v našem kraji je naplánováno na středu 2.10. od 14:30 hodin na náměstí Republiky v Pardubicích. Těšíme se společně s ostatními kandidáty na vás.